Archiwizacja danych czy jest potrzebny tworzenie danych zapasowych dla spółki?

archiwizacja danych

Archiwizacja danych dla firm opłacalność dla firm.
archiwizacja danych z programów InsERT nexo

archiwizacja danych Rachmistrz: Archiwizacja danych na oprogramowaniu ABC była pierwszym krokiem w dużym procesie transformacji, który obecnie wreszcie dobiega końca. Niniejszy artykuł omawia dotychczasowy sukces oraz to, co czeka użytkowników zainteresowanych oprogramowaniem do backupu danych w celu ochrony najcenniejszych informacji. Pokazuje, w jaki sposób ABC Data Archivizer może pomóc firmom w skróceniu czasu, który codziennie poświęcają na wykonywanie kopii zapasowych. Ponadto w bardzo prosty sposób przedstawia, w jaki sposób archiwizacja danych z Rachmistrza Neo może zaoszczędzić cenny czas i pieniądze menedżerów IT poprzez zmniejszenie ilości potrzebnego miejsca do przechowywania danych.

Archiwizacja danych czy jest potrzebny tworzenie danych zapasowychdla spółki?

Rachmistrz: Archiwizacja danych została wprowadzona na rynek w październiku 2021 roku przez firmę TrendLabs, lidera rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw. Nowa wersja oferuje lepszą wydajność archiwizacji z ulepszonym raportowaniem. Rdzeniem nowej wersji jest Rachmistrz-Neo, potężne narzędzie do archiwizacji danych, które pozwala komputerom komunikować się bezpośrednio z serwerem archiwizacji. Komputery podłączone do nowej wersji Rachmistrza Neo są w stanie wysyłać i odbierać przyrostowe kopie zapasowe wszystkich swoich danych w czasie rzeczywistym.

Archiwizacja danych a wady i zalety w małych firmach

Rachmistrz Neo oferuje uproszczone funkcje archiwizacji i administrowania kopiami zapasowymi, które eliminują potrzebę posiadania administratora. Użytkownicy muszą jedynie założyć konto na portalu administracyjnym neo i wybrać typy kopii zapasowych, które chcą archiwizować. Nowa wersja Rachmistrza pozwala na wydajniejszą pracę komputerów w porównaniu do starszych wersji. Najnowsza wersja wprowadza również wysoce wydajny schemat tworzenia kopii zapasowych. Archiwizacja Rachmistrz-Neo działa sprawnie zarówno pod systemem operacyjnym Linux jak i Windows.

Archiwizacja danych z programów księgowych plusy dla małych i średnich firm.

Rachmistrz-Neo pozwala użytkownikom na pobranie całego systemu operacyjnego na jedną pamięć USB. Dzięki temu komputery PC mogą pracować wydajniej podczas tworzenia kopii zapasowych danych lub konfigurowania obliczeń sieciowych. Nowa wersja Rachmistrza umożliwia archiwizację danych nawet wtedy, gdy użytkownik nie jest podłączony do Internetu. Po podłączeniu użytkownik może łatwo przywrócić wszystkie usunięte pliki na zewnętrzny dysk twardy lub przechowywać je na maszynie wirtualnej.

Dla organizacji i firm, które nadal używają interfejsu webowego do zarządzania swoimi danymi, nowa wersja Rachmistrz-Neo przynosi usprawniony interfejs webowy, który upraszcza administrację systemem backupu danych. Nowy interfejs pozwala użytkownikom tworzyć, modyfikować i archiwizować dane kopii zapasowych. Interfejs webowy jest dostępny w języku angielskim, francuskim i niemieckim.

Nowy panel sterowania zapewnia elastyczny i intuicyjny system nawigacji. Zawiera przyjazny dla użytkownika interfejs, który pozwala na wykonywanie podstawowych i złożonych operacji tworzenia kopii zapasowych. Udostępnia scentralizowany moduł raportowania, który umożliwia użytkownikom przeglądanie szczegółowych informacji dotyczących sesji tworzenia kopii zapasowych serwerów i inicjowanie działań w oparciu o wcześniej określone kryteria. Nowa wersja oferuje również w pełni konfigurowalny interfejs sieciowy i jest w pełni kompatybilna z wiodącymi pakietami oprogramowania dla przedsiębiorstw, takimi jak SharePoint, ERP i Oracle.

Archiwizacja danych firmowych opłacalność dla firm księgowych.

Panel kontrolny zawiera w pełni konfigurowalny interfejs sieciowy, który umożliwia użytkownikom wykonywanie podstawowych i złożonych operacji tworzenia kopii zapasowych. Udostępnia on scentralizowany moduł raportowania, który umożliwia użytkownikom przeglądanie szczegółowych informacji dotyczących sesji tworzenia kopii zapasowych serwerów i inicjowanie działań na podstawie wcześniej określonych kryteriów. Nowa wersja posiada również w pełni konfigurowalny interfejs sieciowy i jest w pełni kompatybilna z wiodącymi pakietami oprogramowania dla przedsiębiorstw, takimi jak SharePoint, ERP i Oracle. Zapewnia również zautomatyzowany system tworzenia kopii zapasowych danych.

Ulepszona wersja Rachmistrza-Neo posiada w pełni konfigurowalny interfejs WWW oraz zautomatyzowany system tworzenia kopii zapasowych danych. System jest bardzo łatwy do zainstalowania i uruchomienia i jest w stanie przywrócić dane PC w czasie krótszym niż trzydzieści minut. Użytkownicy mogą chronić swoje cenne dane za pomocą nowej wersji Rachmistrza Neo, oprócz istniejących wersji, które zapewniają odzyskiwanie, archiwizację i odzyskiwanie kopii zapasowych laptopów, komputerów stacjonarnych, sieciowych i magazynów plików.

Dane adresowe:

Akte Archiwizacja danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *