Odzyskiwanie danych która skuteczność? jakie są zapłaty.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Trzy programy do odzyskiwania danych na Androida

Programy do odzyskiwania danych z systemu Android pozwalają na łatwe przenoszenie danych na inne platformy. Możesz również tworzyć kopie zapasowe danych na komputerze i przywracać je w razie potrzeby. Oto trzy popularne aplikacje, które obsługują różne urządzenia z systemem Android. Programy te są łatwe w użyciu i szybko przywrócą utracone dane. Możesz wybrać ten, który działa najlepiej dla Twoich potrzeb.

iCare to aplikacja do odzyskiwania danych na Androida

iCare to aplikacja do odzyskiwania danych na Androida, która twierdzi, że jest łatwa w użyciu i ma prosty GUI. Jednak jego interfejs jest przestarzały i brakuje wielu nowoczesnych funkcji oprogramowania do odzyskiwania danych. Ponadto nie można polegać na aplikacji, aby wybrać odpowiedni typ skanowania, gdy próbujesz odzyskać dane. To sprawia, że iCare jest złym wyborem dla początkujących, którzy mogą nie być w stanie dowiedzieć się, jak skutecznie korzystać z aplikacji.

iCare Data Recovery działa zarówno z wewnętrznymi i zewnętrznymi dyskami twardymi, jak i powszechnie używanymi nośnikami flash. Obsługuje również niemontowalne partycje. Brakuje mu jednak narzędzi do odzyskiwania danych z dysków RAID i urządzeń mobilnych. Słabo radzi sobie również z odzyskiwaniem zdjęć RAW. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja odzyskuje pliki w formatach JPG lub BMP.

EaseUS MobiSaver jest darmowy i obsługuje ponad 6000 różnych urządzeń z systemem Android. Darmowa wersja tej aplikacji pozwala użytkownikom na podgląd danych przed ich odzyskaniem. Posiada również funkcję podglądu, która pozwala zobaczyć pliki, które chcesz odzyskać, zanim je przywrócisz. Możesz także użyć tej aplikacji do odzyskania danych, które zostały usunięte z urządzenia. Warto rozważyć, jeśli przypadkowo usunąłeś plik, a teraz musisz go przywrócić.

Jeśli straciłeś ważny plik, ważne jest, aby go przywrócić. Ta aplikacja zapewnia użytkownikom listę usuniętych plików i ich oryginalne ścieżki katalogowe. Użytkownicy mogą następnie poprowadzić siebie przez przywracanie plików. Aplikacja może przywrócić usunięte pliki z dowolnego woluminu i zapisać odzyskane dane na koncie Dropbox lub Google Drive. Nie może jednak odzyskać usuniętych wiadomości tekstowych i nie oferuje żadnych zaawansowanych funkcji wyszukiwania.

Dr. Fone to aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android

Jeśli twoje urządzenie z systemem Android ulegnie awarii lub awarii, możesz być w stanie odzyskać swoje pliki za pomocą Dr. Fone. Aplikacja przeskanuje urządzenie w celu zidentyfikowania usuniętych plików i pokaże je w postaci listy. Możesz wybrać pliki, które chcesz przywrócić lub zachować. Aplikacja może nawet przywrócić dane z zewnętrznych plików kopii zapasowych lub pamięci masowej w chmurze.

Pomimo niezawodności nowoczesnych smartfonów, utrata danych jest częstym problemem. Nawet jeśli nie złamiesz telefonu, możesz stracić wszystkie swoje dane. Na szczęście możesz odzyskać usunięte zdjęcia, kontakty i dokumenty z pękniętego telefonu lub rozbitego ekranu za pomocą Dr. Fone.

Korzystając z aplikacji do odzyskiwania danych Androida, możesz przywrócić usunięte zdjęcia, filmy i inne pliki, które zostały utracone lub usunięte z urządzenia z systemem Android. Jeśli nie jesteś w stanie odzyskać plików ze swojego urządzenia, nie powinieneś go obsługiwać. W przeciwnym razie ryzykujesz utratę danych na zawsze. I, ważne jest również, aby nie używać telefonu, dopóki nie odzyskasz swoich danych.

Innym dobrym narzędziem do odzyskiwania danych z systemu Android jest Gihosoft Android Data Recovery, który obsługuje wszystkie typy plików i obsługuje odzyskiwanie z karty SD i pamięci wewnętrznej. To oprogramowanie działa z różnymi urządzeniami z systemem Android, w tym telefonami, tabletami i laptopami. Obsługuje również odzyskiwanie kontaktów, zdjęć i historii połączeń.

AnyMP4 to aplikacja do odzyskiwania danych na Androida

AnyMP4 to aplikacja do odzyskiwania danych z Androida dla Maca, która przywraca usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Oferuje również funkcję podglądu, dzięki czemu można zobaczyć odzyskane dane przed ich przywróceniem. Program obsługuje wiele urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S III, LG G3, HTC, HUAWEI Ascend Mate7 i inne. Ponadto charakteryzuje się dużą szybkością odzyskiwania danych i obsługuje odzyskiwanie plików selektywnie.

Aplikacja AnyMP4 Android data recovery jest w stanie odzyskać dane z różnych typów danych, w tym kontakty, wiadomości, dzienniki połączeń, obrazy, filmy, dokumenty i inne. Ponadto obsługuje również odzyskiwanie danych z uszkodzonych urządzeń z systemem Android. Jest to bardzo przyjazna dla użytkownika aplikacja, z czystym, łatwym do odczytania interfejsem użytkownika.

Kolejną przydatną funkcją AnyMP4 Android Data Recovery jest możliwość odzyskania usuniętej zawartości tekstowej. Aplikacja obsługuje przywracanie usuniętych kontaktów, wiadomości SMS i notatek. Obsługuje również odzyskiwanie usuniętych czatów WhatsApp. Obsługuje większość modeli Androida i jest bezpłatny do pobrania. Po pobraniu aplikacji, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera. Program przeskanuje je i pozwoli Ci wybrać dokumenty, które chcesz odzyskać.

Oprócz Androida, AnyMP4 iPhone Data Recovery for Mac pozwala przenieść dane z komputera Mac na iPhone’a, iPada i iPoda. Może również odzyskać dane z plików kopii zapasowych iTunes i iCloud. Obsługuje również WhatsApp i Line. Użytkownicy mogą również tworzyć kopie zapasowe swoich danych na komputerze za pomocą tego programu.

Dr. Fone obsługuje 6000+ urządzeń z systemem Android

Jeśli straciłeś dane na swoim urządzeniu z systemem Android, będziesz zadowolony, że istnieje rozwiązanie. Dr. Fone, narzędzie do odzyskiwania danych od Wondershare, twierdzi, że może odzyskać utracone pliki, wiadomości i kopie zapasowe z prawie każdego urządzenia z systemem Android. Obsługuje nawet najnowszy system operacyjny Android, Android 12. Może odzyskać informacje z każdej sytuacji utraty danych, w tym uszkodzonych kopii zapasowych. Jego wysoki wskaźnik sukcesu odzyskiwania danych sprawił, że stał się popularnym wyborem dla wielu użytkowników.

Oprogramowanie obsługuje wiele urządzeń, w tym telefony z systemem Android, tablety i iPody. Może odzyskać usunięte dokumenty, zdjęcia i filmy, a także odzyskać utracone logi czatów i połączeń. Co więcej, oprogramowanie może przywrócić dane z urządzeń, które miały reset fabryczny.

Dr. Fone posiada darmową wersję

Ten pakiet oprogramowania może pomóc w odzyskaniu usuniętych plików i kontaktów, a także w przywróceniu danych z wewnętrznej pamięci urządzenia po przywróceniu ustawień fabrycznych. Wiele urządzeń ma wirusy lub złośliwe oprogramowanie, które może uszkodzić lub usunąć dane osobowe, więc użycie programu do odzyskiwania danych, takiego jak Dr. Fone, może zaoszczędzić kłopotów.

Jeśli chcesz najpierw wypróbować oprogramowanie przed wydaniem pieniędzy, dostępna jest darmowa wersja Dr. Fone. To oprogramowanie jest w stanie odzyskać dane z każdego rodzaju urządzenia. Nawet darmowa wersja działa na uszkodzonych i usuniętych plikach. Kompletny zestaw narzędzi ma różne narzędzia, które pozwalają zdiagnozować i odzyskać dane z różnych urządzeń z systemem Android. Głównym minusem tego oprogramowania jest to, że nie zwraca pieniędzy, jeśli nie może przywrócić danych.

Istnieją trzy wersje Dr. Fone, każda z nich ma inne możliwości. Darmowa wersja działa w zakresie odzyskiwania danych z systemu Android, a płatna wersja jest przeznaczona dla urządzeń z systemem iOS. Darmowa wersja działa dla urządzeń z systemem iOS i Android, a także można przenosić dane z jednego urządzenia na drugie.

Wersja darmowa nie zawiera reklam. Posiada zaawansowaną wyszukiwarkę, która znajduje i przywraca dane bez konieczności instalacji. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych danych przed ich zapisaniem. Program przeznaczony jest do przywracania utraconych plików i zdjęć.

Dr. Fone jest aplikacją kompatybilną z systemem Linux

Aplikacja jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń z systemem Android, w tym z telefonami Samsung i telefonami z blokadą przewoźnika. Może odzyskać utracone lub usunięte dane, w tym filmy, zdjęcia i dokumenty. Obsługuje również utracone dane z przywracania ustawień fabrycznych. Aplikacja jest całkowicie darmowa.

Jest w stanie odzyskać różne typy plików, w tym obrazy, dokumenty oraz pliki audio i wideo. Oprogramowanie może odzyskać dane ze smartfonów z systemem Android, tabletów i pudełek telewizyjnych. Możesz także odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z telefonów z systemem Android bez kopii zapasowej.

EaseUS MobiSaver to darmowa aplikacja do odzyskiwania danych z systemu Android. Posiada intuicyjny interfejs i potrafi odzyskać każdy rodzaj pliku z każdego urządzenia z systemem Android. Jest kompatybilna z ponad 6000 urządzeń z systemem Android. Umożliwia podgląd plików przed ich odzyskaniem. Utrzymuje również prywatność użytkownika, nie nadpisując odzyskanych plików.

DroidKit może odzyskać wszystkie rodzaje danych z telefonów z systemem Android bez rootowania. Może nawet odzyskać dane, jeśli urządzenie uległo awarii lub miało reset fabryczny. Wykorzystuje niestandardowe technologie, aby odzyskać pliki z imponującą prędkością. Kolejną zaletą DroidKit jest łatwość użycia. Jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, a nawet może być używany bez komputera.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]