Odzyskiwanie danych postaci dogodnego serwisu.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać utracone pliki z urządzeń z systemem Android

W przypadku utraty danych na smartfonie z systemem Android można odzyskać utracone pliki z urządzeń z systemem Android za pomocą różnych narzędzi. Możliwe jest również selektywne tworzenie kopii zapasowych danych na komputerze. Po utworzeniu kopii zapasowej danych można je przywrócić w razie potrzeby. Co więcej, możesz łatwo przenieść dane na inne urządzenia.

Wiertło tarczowe

Disk Drill for Android to aplikacja do odzyskiwania danych, która skanuje wewnętrzne i zewnętrzne urządzenia pamięci masowej urządzenia z systemem Android i wyświetla utracone pliki i dane. Po zeskanowaniu urządzenia możesz wyświetlić i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Po wybraniu plików można je przywrócić na komputerze, aby odzyskać utracone dane.

Disk Drill można pobrać za darmo ze strony dewelopera. Proces instalacji jest szybki i prosty. Oprogramowanie ma minimalistyczny interfejs i jest łatwe w użyciu, nawet dla użytkownika nietechnicznego. Oferuje również dodatkowe narzędzia do ochrony danych i jest bezpłatny do pobrania.

Aplikacja obsługuje ponad 400 formatów plików, w tym wideo, audio i obrazy. Jego łatwy w użyciu interfejs sprawia, że jest to idealny wybór dla tych, którzy chcą odzyskać dane w pośpiechu. Zajmuje jak najmniej czasu i pozwala na podgląd plików przed ich faktycznym odzyskaniem.

Disk Drill to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych, które pomaga użytkownikom przywrócić utracone dane. Posiada zaawansowane funkcje, takie jak opcja głębokiego wyszukiwania, ochrona danych i wyszukiwanie partycji. Inną wspaniałą cechą jest jego zdolność do odzyskiwania plików, nawet po usunięciu. W razie potrzeby możesz nawet wstrzymać proces odzyskiwania. Aplikacja pokaże Ci wtedy listę plików, które można odzyskać.

Tenorshare

Potężne oprogramowanie Tenorshare Android Data Recovery ma wiele funkcji, które pomogą Ci odzyskać utracone lub usunięte dane na urządzeniach z systemem Android. Obsługuje wiele typów plików, w tym wiadomości tekstowe, zdjęcia, wiadomości WhatsApp, filmy, historię połączeń i inne. Aby rozpocząć, wystarczy pobrać aplikację ze Sklepu Play. Po zakończeniu pobierania zostanie zaprezentowany szereg opcji odzyskiwania danych i krótki opis każdej z nich. Program pozwoli Ci również na podgląd wszelkich znalezionych przez siebie plików.

Ten program działa na wszystkich wersjach urządzeń z systemem Android, w tym Samsung Galaxy. Aby go zainstalować, będziesz potrzebował komputera z kablem do transmisji danych. Obsługiwane są systemy Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8 i Windows 10. Podczas instalacji będziesz musiał podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera.

Interfejs użytkownika Tenorshare Android Data Recovery jest przyjazny dla użytkownika i elegancko zaprojektowany. Możesz łatwo nawigować po nim i podglądać pliki na wielu ekranach. Co więcej, nie trzeba mieć wysokiego poziomu wiedzy technicznej, aby z niego korzystać. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, możesz skonsultować się z Centrum Pomocy na stronie internetowej. Możesz również użyć paska wyszukiwania, aby znaleźć pliki.

Oprogramowanie Tenorshare Android Data Recovery może odzyskać różne typy plików na urządzeniach z systemem Android, w tym zdjęcia, filmy i dokumenty PDF. Możesz również utworzyć kopię zapasową wielu plików na komputerze za pomocą oprogramowania. Pozwala również na podgląd danych przed odzyskaniem, dzięki czemu można wybrać te, które trzeba odzyskać.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Utrata danych Android może wystąpić z powodu wielu czynników, w tym pogorszenia oprogramowania, zapełnienia pamięci i ataków złośliwego oprogramowania. Ale nie obawiaj się – jest całkowicie możliwe odzyskanie usuniętych danych za pomocą renomowanego oprogramowania do odzyskiwania danych Android. Takie programy wykorzystują podejście tylko do odczytu, co oznacza, że nigdy nie modyfikują ani nie nadpisują danych na urządzeniu z systemem Android.

To oprogramowanie jest darmowe i nie wymaga subskrypcji. Powinieneś jednak upewnić się, że pobierasz najnowszą aktualizację dla swojej wersji odzyskiwania danych Android. Zapewni to, że proces odzyskiwania danych będzie szybki i skuteczny. Kolejną dobrą rzeczą w tym oprogramowaniu jest to, że jest ono całkowicie bezpieczne w użyciu, ponieważ nie usuwa plików systemowych na urządzeniu z systemem Android.

Po pobraniu Free Android Data Recovery, podłącz swój telefon z Androidem do komputera. Po podłączeniu otwórz tryb debugowania USB. Następnie oprogramowanie rozpocznie skanowanie urządzenia w poszukiwaniu wszelkich utraconych danych i przywróci utracone pliki. Następnie możesz wybrać, czy chcesz odzyskać dane z pamięci wewnętrznej lub karty pamięci.

Interfejs użytkownika programu jest niezwykle intuicyjny i łatwy w obsłudze. Jest prosty do pobrania, więc nie doświadczysz żadnych problemów podczas próby odzyskania utraconych danych. Wystarczy podłączyć telefon z Androidem do komputera, a program wykona skanowanie. Ma ulepszony czas przetwarzania i jest całkowicie bezpieczny w użyciu. I w przeciwieństwie do innych programów do odzyskiwania danych Android, nie usunie żadnych plików podczas skanowania.

Recoverit

Jeśli ostatnio straciłeś dane ze swojego telefonu z Androidem, oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android może pomóc. To oprogramowanie wykorzystuje algorytmy głębokiego skanowania, aby odzyskać dane z telefonu. Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, możesz rozpocząć odzyskiwanie danych. Możesz wybrać odzyskanie danych z telefonu bezpośrednio lub z karty SD. Recoverit może odzyskać dane z całego urządzenia pamięci masowej telefonu, w tym rolki aparatu, kontakty, wiadomości tekstowe i inne.

Gdy program pomyślnie odzyska dane, możesz je przeglądać. Program wyświetli listę plików, które udało się odzyskać. Możesz również filtrować wyniki według ścieżki pliku lub typu pliku. Możesz także wyszukać konkretne pliki, aby móc je przywrócić. Następnie możesz wybrać i wyświetlić podgląd plików, a także wybrać lokalizację odzyskiwania.

Recoverit to bardzo skuteczna aplikacja do odzyskiwania plików. Działa na prawie wszystkich urządzeniach i odzyskuje wszystkie typy plików. Pozwala na podgląd plików przed ich odzyskaniem, co czyni go świetnym narzędziem w sytuacjach awaryjnych. Program jest bardzo łatwy w użyciu i zawiera wszystkie funkcje, których można oczekiwać od programu przeznaczonego dla systemu Windows.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android może odzyskać dokumenty, obrazy, muzykę, filmy i bazy danych. Obsługuje również różne formaty plików. Ponadto może przywrócić dane z pudełek telewizyjnych i tabletów z systemem Android.

EaseUS MobiSaver

Jeśli próbujesz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, powinieneś pobrać EaseUS MobiSaver, darmową aplikację do tworzenia kopii zapasowych na urządzeniach mobilnych. Proces jest prosty, ale może wymagać od Ciebie rootowania urządzenia. Jeśli nie czujesz się komfortowo robiąc to, istnieją inne aplikacje do odzyskiwania danych z Androida, które możesz wypróbować.

EaseUS MobiSaver działa na wszystkich popularnych modelach Androida i może pomóc odzyskać utracone dane i dokumenty z uszkodzonych i usuniętych kart SD. Obsługuje szeroki zakres formatów plików i może nawet przywrócić dane z systemów uszkodzonych przez wirusy. Darmowa wersja tego programu jest w stanie odzyskać dane dla większości modeli Androida, ale odzyskanie całego telefonu może zająć trochę czasu.

Program posiada łatwy w obsłudze interfejs, który ułatwia korzystanie z niego. Może odzyskać usunięte pliki, wiadomości i inne pliki multimedialne. Może również przywracać kopie zapasowe. Oprogramowanie dostępne jest zarówno w wersji desktopowej jak i mobilnej. W przeciwieństwie do wielu innych aplikacji do odzyskiwania danych, EaseUS MobiSaver for Android jest darmowy do pobrania.

EaseUS MobiSaver to bezpieczny wybór oprogramowania do odzyskiwania danych. Oprogramowanie jest szyfrowane, dzięki czemu wszystkie odzyskane dane są bezpieczne i chronione. Program posiada również wiele trybów skanowania, co ułatwia odzyskiwanie różnych formatów plików. Użytkownicy twierdzą, że oprogramowanie jest łatwe w użyciu, ale niektórzy zgłosili, że jest nieco powolne. Przetwarzanie odzyskanych danych może zająć trochę czasu, więc powinieneś użyć szybszego połączenia internetowego, aby przyspieszyć rzeczy.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]