Odzyskiwanie danych z nośnika danych darmowy program, płatny program a fachowy serwis.

Odzyskiwanie danych Jak przeprowadzić odzyskiwanie danych na smartfonie

photo

Odzyskiwanie danych Odzyskiwanie danych z urządzenia z systemem Android może być trudnym orzechem do zgryzienia. Smartfony stały się ogromną częścią naszego społeczeństwa i większość ludzi posiada co najmniej jeden smartfon. Jednak te urządzenia są zaprojektowane do korzystania z ustawień domyślnych przez większość czasu. Jeśli tak jest, to dane na telefonie są bardziej prawdopodobne, aby być utracone niż odzyskane.

Odzyskiwanie danych spośród dysku zagranicznego najuczciwsze wolne harmonogramy.

Na szczęście istnieje wiele opcji odzyskiwania danych, które mogą być używane na tych urządzeniach. Odzyskiwanie danych https://sztachety.org/2021/08/13/odzyskiwanie-danych-z-dysku-zewnetrznego-darmowy-program-vs-doswiadczonyy-serwis/ Jedną z tych opcji jest „stockowy” lub „eksperymentalny”. Programy stockowe zazwyczaj dają najlepsze rezultaty. Chociaż nie pochodzą one z plusami i minusami, istnieją plusy i minusy dla każdej z wersji.

Przywracanie danych spośród telefonu oblany skończ do serwisu.

Windows Mobile Recovery Software jest rozwijany w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb odzyskiwania danych dla smartfonu. Darmowa wersja pozwala tylko wykonać podstawowe odzyskiwanie danych. Oznacza to, że można odzyskać tylko wiadomości tekstowe, kontakty, wydarzenia z kalendarza, dane internetowe, ustawienia Wi-Fi, przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail, dźwięki wybierania, tapety, ustawienia systemowe, przychodzące i wychodzące wiadomości głosowe, wiadomości SMS i zdjęcia. Z drugiej strony, wersja pro pozwala na odzyskanie wszystkich powyższych plus więcej.

Odzyskiwanie danych spośród spośród porysowanego albumu SSD Top 5 honorowych zamysłów.

Ten program został stworzony, aby pomóc Ci w odzyskiwaniu danych po przypadkowym usunięciu. Przypadkowe usunięcie ma miejsce, gdy przypadkowo usuniesz element z określonego obszaru w telefonie. Ten program może odzyskać usunięte elementy i naprawić problemy związane z uszkodzeniem systemu, które mogą wystąpić, gdy wirus lub konflikt oprogramowania usunie ważny plik. Zaleca się wykonanie kopii zapasowej telefonu przed próbą odzyskania danych po przypadkowym usunięciu. Jeśli spróbujesz wykonać kopię zapasową telefonu bez wcześniejszego naprawienia problemu, istnieje ryzyko utraty wszystkich danych, ponieważ niektórych usuniętych plików nie można odzyskać.

Świetnym oprogramowaniem do odzyskiwania danych jest My Mac Live PC Recovery. Działa dobrze dla większości urządzeń z systemem iOS, ale nie działa z iPodem Touch czwartej generacji i iPadem. Może być używany do odzyskiwania wiadomości tekstowych, e-maili, danych internetowych, ustawień Wi-Fi, dysku testowego, filmów, zdjęć i muzyki. Może odzyskać usunięte pliki za pomocą ludzkiego dotyku lub operacji klawisza zasilania. Posiada również zaawansowane funkcje, w tym tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych, automatyczne planowanie, przywracanie daty i czasu, ochrona ekranu blokady, wyszukiwanie ukrytych plików i wiele innych. Doświadczenie użytkownika tego programu jest doskonałe z kolorowym interfejsem, łatwymi przyciskami nawigacyjnymi i intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Data Rescue Plus to kolejne oprogramowanie do odzyskiwania danych dostępne do użytku na smartfonach. Program potrafi odzyskać utracone wiadomości tekstowe, e-maile, wydarzenia z kalendarza, zdjęcia, muzykę, filmy, dane internetowe i wiele innych. Zaawansowane funkcje tego programu obejmują odzyskiwanie danych ze smartfonów za pośrednictwem Wi-Fi, kabla USB, karty pamięci i innych urządzeń pamięci masowej oraz smartfonów, które zostały sformatowane. Program jest przenośny i jest dobry stosunek jakości do ceny. To jest również kompatybilny z większością smartfonów, które są iOS i Android oparte.

Odtwarzanie danych z SSD spośród nadwątlonych instynktownie – serw.

Istnieje również oprogramowanie do odzyskiwania danych android, który nazywa się Crashplan, który wykorzystuje różne metody odzyskiwania danych, aby odzyskać dane z różnych urządzeń z systemem Android, w tym tablety, telefony, aparaty cyfrowe, palmtopy, urządzenia do gier i HTC Wildfire. Opcja skanowania tego programu pozwala mu pracować na różnych typach systemów operacyjnych, takich jak Ice Cream Sandwich, Kit Kat i Jelly Bean. Skanowanie to pozwala również odzyskać dane od użytkowników wtórnych.

Istnieje również inne oprogramowanie do odzyskiwania danych o nazwie FINDNTS, który jest odpowiedni dla komputerów PC z systemem Windows i laptopów i może być używany do odzyskiwania danych z komputerów z systemem Microsoft Windows, Macintosh Mac OS i Linux. To oprogramowanie do odzyskiwania danych ma dwa tryby – tryb ręczny, w którym użytkownik musi wykonać wszystkie kroki ręcznie i tryb automatyczny, w którym wykonuje wszystkie działania automatycznie. Funkcja skanowania tego oprogramowania do odzyskiwania danych sprawia, że łatwo zlokalizować pliki, które są ukryte w systemie. To oprogramowanie do odzyskiwania danych może odzyskać usunięte pliki, odzyskać dane z kart SD i zebrać dane z korporacyjnych baz danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *