Odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku najlepsze programy darmowe i płatne.

Odzyskiwanie danych Jakie oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje?

photo
Odzyskiwanie danych z dysku darmowych programów tylko do programowych uszkodzeń.

Odzyskiwanie danych Porównanie i lista najlepszych darmowych programów do odzyskiwania danych dla użytkowników Mac i Windows do szybkiego, łatwego i niezawodnego odzyskiwania utraconych danych, zdjęć i plików z uszkodzonego dysku:

Odzyskiwanie danych spośród SSDnie komplet mozesz sprawić oddzielnie.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest programem, który odzyskuje utracone dane z dowolnego nośnika pamięci. Odzyskiwanie danych https://sztachety.org/2021/08/09/odzyskiwanie-danych-z-ssd-darmowy-program-platny-program-a-fachowy-serwis/ To może odzyskać różne rodzaje plików, takich jak audio, wideo, zdjęcia, kontakty, poczta, itp. To oprogramowanie jest przyjazne dla użytkownika, tak, że każdy może łatwo go używać z minimalnego szkolenia. Istnieje wiele rodzajów metod odzyskiwania danych dla różnych nośników pamięci i zależy to od uszkodzenia systemu. Niektóre metody są łatwiejsze w użyciu niż inne, ale obie mają plusy i minusy.

Przywracanie danych z SSD odmiany między honorowym katalogiem tudzież kompetentnym serwem.

Najpierw porównajmy dwa interfejsy użytkownika, Disk Inspector i Data Rescue Pro. Disk Inspector wygląda bardzo skomplikowanie i jest pełen funkcji. Pokazuje on rodzaj plików przechowywanych na dysku, czy są one zapisywane czy odczytywane, ich rozmiar i inne atrybuty. Dodatkowo otrzymasz również listę wszystkich katalogów i plików znalezionych na dysku. Co więcej, zostaniesz poinformowany o systemie operacyjnym i numerze wersji oprogramowania, z którego pochodzi odzyskany plik.

Odtwarzanie danych spośród przekaźnika danych najstosowniejsze darmowe układy.

Z drugiej strony, Data Rescue Pro, inny prosty interfejs użytkownika, ale podobny w charakterze do Inspektora dysków, jest przeznaczony do użytku przez użytkowników domowych i profesjonalistów. Jest on używany głównie do regularnych problemów z odzyskiwaniem danych przez użytkowników domowych, nowicjuszy i niedoświadczonych użytkowników komputerów. Główny ekran tego łatwego w użyciu oprogramowania jest podzielony na trzy części, gdzie znajdziesz listę plików w katalogu, w którym chcesz odzyskać usunięte pliki, listę plików posortowanych według nazwy i daty, listę częściowo odzyskanych plików i wreszcie podsumowanie wszystkich operacji. Po prostu klikając na przycisk „Odzyskaj” możesz rozpocząć odzyskiwanie swoich plików.

Różnica między tymi dwoma interfejsami użytkownika nie jest taka prosta. Po pierwsze, Disk Inspector jest bardziej odpowiedni dla doświadczonych użytkowników i profesjonalistów, ponieważ daje bardziej szczegółowe informacje na temat operacji. Jednak jest on przydatny tylko do odzyskiwania utraconych plików. Ponadto, nawet jeśli nie potrzebujesz go do odzyskiwania danych, nie jest on bardzo przydatny do utraty niezapisanych danych. Z drugiej strony, Disk Pro zapewnia wiele funkcji do łatwego i wygodnego odzyskiwania danych.

Kiedy profesjonalny użytkownik tworzy dysk testowy, często używa tego samego dysku testowego do wszystkich procesów odzyskiwania danych, które wykonuje. Przechowuje on kopię zapasową całej swojej pracy, dzięki czemu za każdym razem, gdy wykonuje operację odzyskiwania danych, będzie mógł użyć tylko tych plików, które zostały zapisane w oryginalnych lokalizacjach. Jest to z pewnością dobra praktyka, ponieważ nie wszystkie usunięte pliki mogą zostać odzyskane. Ponadto, jeśli Twój komputer nie obsługuje funkcji dysku testowego, powinieneś rozważyć użycie funkcji kopii zapasowej oprogramowania Recovery Point.

Odtwarzanie danych spośród telefonunie pełnia mozesz wypracować samiutki.

W niektórych przypadkach dysk testowy nie może być użyty do całego procesu odzyskiwania danych. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku firm, które mają wiele lokalnych komputerów i połączeń sieciowych. Disk Pro umożliwia użytkownikowi utworzenie podglądu odzyskanych plików, zanim zostaną one faktycznie usunięte. W ten sposób może on zobaczyć odzyskany stan plików, zanim zostaną one faktycznie usunięte. Może to być bardzo przydatne dla osoby, która jest w trakcie tworzenia kopii zapasowej swojego systemu.

Oczywiście, nie każde oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje wszystkie rodzaje formatów. W większości przypadków obsługiwane są exFAT i FAT32, choć nie wszystkie z nich. Powinieneś to sprawdzić podczas pobierania aplikacji. Jeśli nie obsługuje ona formatu exFAT lub FAT32, wówczas lepiej jest pobrać taką, która obsługuje formaty używane przez Twój komputer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *